Kampanya Uçak Bileti Memtur Turizm Seyahat Acentası

Anasayfa > Kampanya Uçak Bileti Memtur Turizm Seyahat Acentası

kampanyaucakbileti.com tüm havayolu firmalarının uçak bileti satışı, uçak bileti iptali, uçak bileti değişim hizmetini sunmaktadır. Müşterilerimizin en uygun uçak biletini alanında uzman müşteri temsilcilerimiz ile hızlı ve güvenilir şekilde satın almasını sağlayan bir kuruluştur. Biletleme işlemlerinizi 7 gün sabah 07:00 Gece 23:00 arası ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcilerimiz ile sağlayabilirsiniz. Firmamız ile yapacağınız tüm işlemler MEMTUR Turizm tarafından yapılmaktadır. MEMTUR Turizm, Kültür ve Turizm Bakanlığının A-10218 Türsab nolu Yetkili Seyahat Acentesi ünvanı ile yetkilendirilmiş bir kuruluştur.Resmi Şirket Ünvanı Ekonomik Bilet Seyahat Organizasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. statüsündedir.

Tecrübeli kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkerinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız. Yurt içinde ve Yurt dışında gitmek istediğiniz her yöne bilet fiyat ve sınıf sınırlandırmasında sizlere alternatifler sunuyoruz. Sizlerin isteği doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.