Anadolujet Uçak Bileti Bilgilendirme

Anasayfa > Havayolu Firmaları > Anadolujet Uçak Bileti Bilgilendirme

Desteğe mi ihtiyacınız var?

Baştan sona keyif aldığınız, kusursuz bir seyahat deneyimini hedefliyoruz. 

Taksit imkanı ile Uygun Fiyata Uçak Bileti . Hemen Arayın  0850 532 80 40

Kampanya Uçak Bileti Çağrı Merkezi, Hava Yolları Uçak Bileti Satış İptal ve Değişiklik işlemleri.


Taksit imkanı ile Uygun Fiyata Uçak Bileti . Hemen Arayın. 0850 532 80 40

Çağrı Merkezi ile Yapacağınız İşlemler

  • Çağrı merkezi ile görüşmeleriniz operatör sağlayıcınız tarafından ücretlendirilmez var olan dakikalarınız ile görüşme yaparsınız.
  • Çağrı merkezini aradığınızda gideceğiniz şehre en uygun, saat, tarih ve ucuz uçak bileti bulma konusunda deneyimli müşteri temsilcilerimiz sayesinde zamandan tasarruf ederek hızlı ve kolay bir şekilde biletinizi alabilirisiniz.
  • Çağrı merkezi ile görüşmelerde uçak biletiniz üzerinde değişiklik yapabilir veya iptal işlemlerini hızlı ve keyifli bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Çağrı merkezi ile yapacağınız görüşmelerde ödeme işlemlerinizi hizmet bedeli dahilinde 3D security ve tuşlama yöntemi ile yaparsınız. Bilet İşlemleri 10218 Türsab Numarası ile Memtur Turizm Seyahat Acentesi Üzerinden Yapılmaktadır.
  • Yaptığınız uçak bileti işlemleri sonunda uçuş bilgileriniz sms ve mail yolu ile eksiksiz bir şekilde tarafınıza iletilecektir.
  • Çağrı merkezi üzerinden yaptığınız işlemler sonrasında uçuş öncesi ve sonrası müşteri temsilcileri ile görüşerek destek alabilirsiniz.
  • Tüm biletleme işlemlerinizi bankanızın belirlediği vade farkıyla taksitlendirebilirsiniz.

AnadoluJet Hakkında

Uçmayan Kalmasın hedefiyle yola çıkan AnadoluJet, Anadolu’nun havayolu ulaşım ihtiyacını çok daha ekonomik bir yolla karşılamak üzere, 39 uçaklık filosuyla 41 havalimanı ve 69 parkurda uçuş gerçekleştirmektedir. AnadoluJet, bir Türk Hava Yolları markasıdır.

Gelişen teknolojiye yenilikçi yaklaşımlarla değer katan AnadoluJet, Uçmayan Kalmasın hedefiyle çıktığı havayolu ulaşımı yolculuğunda 5 uçaktan oluşan filosunu bugün 39 uçağa çıkararak, 41 havalimanına ve 69 hatta karşılıklı uçuş gerçekleştiren ve her geçen gün uçuş ağını genişleten bir havayolu markası olarak Anadolu semalarında yolculuğuna devam etmektedir. AnadoluJet, uçuşa başladığı günden bugüne 10 yıl içerisinde 73 milyonun üzerinde yolcunun emniyetli bir şekilde ulaşımını sağlamıştır.

AnadoluJet, ücretsiz ikram ve ücretsiz bagaj hakkı servisleriyle; özel yolcu salonları, ekonomik araç kiralama olanakları ek hizmetleriyle daha konforlu ve ekonomik bir seyahat deneyimi yaşamanız için kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaya devam etmektedir. Kampanya Uçak Bileti Çağrı Merkezine 0850 532 80 40 no'lu numaradan ulaşabilirsiniz.


AnadoluJet Seferleri

AnadoluJet, 45 noktaya uçuş düzenlemektedir. İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa Havalimanı merkezli seferler düzenleyen AnadoluJet Havayolları; bu noktalardan aktarmalı veya direkt olarak Anadolu'nun dört bir yanına yolcu taşımaktaydı. Ancak günümüzde yurt dışı uçuşlarına da başlamış durumdadır. Muş, Trabzon, Bodrum, Antalya gibi birçok yurt içi parkurun yanı sıra Şam, Amsterdam, Frankfurt, Viyana gibi yurt dışı parkurlara da AnadoluJet ile seyahat edebilirsiniz.

AnadoluJet Fiyatları

AnadoluJet Havayolları, ucuz uçak biletiyle seyahat etmek isteyen kitlelere de ulaşmak istediğinden dolayı yolcularına avantajlı fiyatlarla seyahat imkanı sunmaktadır. Ayrıyeten AnadoluJet kampanyalarını takip ederek; yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz için ucuz uçak bileti alma imkanını yakalayabilirsiniz. Ayın en ucuz AnadoluJet uçak biletlerini de Ucuz Uçuş Takvimi'nden keşfedebilir, uygun fiyatlara seyahat etmenin keyfini yaşayabilirsiniz.